Kategorie

BOSCH S4 44 Kliknij aby powiększyć

BOSCH S4 44

Akumulator Bosch S4 jest niezawodnym źródłem zasilania sieci pokładowej, gdyż jest dostosowany do zapotrzebowania pojazdu na energię, które pojawi się dopiero w przyszłości.
Może być ze względu na wymiary i parametry elektryczne stosowany we wszystkich klasach pojazdów. Zalecany jest zarówno do średnio wyposażonych pojazdów klasy kompakt, jak i do pojazdów z bogatym wyposażeniem. Obecność w programie zarówno typów europejskich, jak i azjatyckich daje w rezultacie pokrycie rynku na poziomie 97 %, co sprawia, że z akumulatorem Bosch S4 mamy pewność obsługi bez mała każdego klienta.
Rezerwy energetyczne i o 15 % większa moc rozruchowa niż w standardowych akumulatorach rozruchowych gwarantują szybki i niezawodny rozruch silnika o każdej porze roku oraz długi okres użytkowania. Dzięki wyjątkowo niskiemu stopniowi samorozładowania akumulator Bosch S4 zapewnia rozruch zimnego silnika nawet po dłuższym okresie postoju samochodu.

Atuty akumulatora Bosch S4:

- technologia PowerFrame,
- 15 % większa moc rozruchu,
- długi okres użytkowania,
- absolutnie bezobsługowy,
- niezawodny rozruch w niskich i wysokich temperaturach,
- minimalny stopień samorozładowania,
- niezawodne źródło energii dla samochodów ze średnim i bogatym wyposażeniem,
- parametry elektryczne spełniają wysokie wymagania stawiane przez producentów pojazdów z całego świata,
- przyjazny dla użytkowników i środowiska brak kontaktu z elektrolitem, ponieważ akumulator jest zamknięty i już napełniony,
- zużyte akumulatory przyjmowane są przez producenta i odprowadzane do recyklingu.